VOLKAN DEMİREL FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
VOLKAN DEMİREL FAN CLUB

VOLKAN DEMİREL HAKKINDA HERŞEY...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

uğur boral hakkında......

YazarMesaj
PrOfEsÖr
Admin
PrOfEsÖr

uğur boral hakkında...... Empty
MesajKonu: uğur boral hakkında......   uğur boral hakkında...... Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 7:59 pm

uğur Boral

Mevki: Forvet
Doğum Tarihi: 14.04.1982
Doğum Yeri: Türkiye
Boy: 1.78 cm
Kilo: 72 kg
Oynadığı Takımlar: Karadenizspor, Alibeyköyspor, Kocaelispor, Ankaraspor ve Gençlerbirliği

Uğur Boral'dan hiç duymadıklarınız

G.Birliği’nin müthiş solak oyuncusu Uğur Boral, bu sezon ortasında kendisini 3 yıllığına F.Bahçeli yapan sözleşmeye imza atmıştı. F.Bahçe’nin 100. yılında sarı-lacivertli formayı giyecek olan Uğur, ailesinin İstanbul’da yaşadığını ve büyük şehrin kendisini bozamayacağını söyledi. Futbola Karadenizspor’da başlayan ardından Alibeyköyspor, Kocaeli ve G.Birliği formalarını giyen Uğur, “Ailem İstanbul’da ve onlara düşkünüm. Sıkıntı çekmem. Ankara’da da beni yalnız bırakmıyorlar” dedi.

Milli Takım aşkı
Türkiye’de az sayıda defans oyuncusunun bulunmasının kendisi için avantaj olduğunu söyleyen Uğur, “Ben iyi futbolcuyum, çok özelliklerim var. Tek hayalim milli forma altında devleşmek. İlk kez formayı giydiğimde bile yabancılık çekmedim, bana çok iyi davrandılar. Sadece bek olarak değil, hücumda da oynarım. Bir futbolcu olarak en iyi özelliğim süratim. En zayıf yönüm ise sağ ayağım. İdmanlarda sürekli sağ ayağımı geliştirmeye çalışıyorum” şeklinde konuştu.

Sergen ve Gigs...
Dünyada en çok İngiltere Premier Ligi’ni beğendiğini söyleyen Uğur, “Dünyada en çok beğendiğim futbolcu Ryan Gigs, Türkiye’de ise Sergen Yalçın. Ancak kendime kimseyi örnek almıyorum. Kendim gibi oynadığım sürece her takımda başarılı olacağıma inanıyorum. Eğer kafama göre, anlaşacağım birini bulursam hemen evlenirim. Evlilikten korkmuyorum. Huzurlu, düzenli bir yaşantım olsun istiyorum. Bu bir profesyonel futbolcu için en önemli şey” açıklamasında bulundu.

En iyisi Mesut Hoca
Transferinden çok G.Birliği’nin başarısını düşündüğünü söyleyen Uğur, “Şu anda tek düşüncem takımımın UEFA’ya kalması. Takımda arkadaşlık süper. Hocamız Mesut Bakkal’ın üzerimde çok emeği var. Bana güveniyor, ben de onun sözünden çıkmıyorum. Bence Mesut Hoca Türkiye’nin son dönemde yetiştirdiği en iyi teknik direktör. Bütün vaktimi kulüpte geçiriyorum. Boş zamanlarımda ise sinemaya gidiyorum ve alışveriş yapıyorum” ifadesini kullandı.

Gönlü rahat
F.Bahçe’de oynayacak olması Uğur’u korkutmuyor. Üstelik doğup büyüdüğü şehre geri dönecek olması onu motive ediyor. Uğur, G.Birliği’ndeki günlerini ise asla unutamayacağını belirterek, Başkan İlhan Cavcav’ı da baba gibi gördüğünü söylüyor... Futbolcunun en yakın destekçisi ise ağabeyi Bülent Boral... lol!
http://volkandemirelfan.benimforum.org

uğur boral hakkında......
1 sayfadaki 1 sayfası